Sterownik Centralnego Zamka Mercedes W168

Sterownik Centralnego Zamka Mercedes W168. Chciałbym podłączyć do niego sterownik centralnego zamka z pilota. Sterowniki centralnego zamka w obecnych czasach zamek centralny w samochodzie jest już normą, nadal jednak wielu kierowców nie zdając sobie sprawy z tego, jak dużym ułatwieniem jest otwieranie drzwi za pomocą pilota, korzysta z centralnego zamka otwieranego kluczem.

Moduł sterownik centralnego zamka Mercedes Vito c. zamek
Moduł sterownik centralnego zamka Mercedes Vito c. zamek from sprzedajemy.pl

Ale otwierany tylko z kluczyka (pneumatyczna pompa). Kupiłem sterownik centralnego zamka i wszystko było by ok gdyby nie to że nie moge znaleźć sygnału sterującego pneumatycznym zamkiem. ( mercedes klasa a i vaneo ) w168 sterownik pilota centralnego zamka.

Do Pompki Centralnego Którą Znalazłem W Bagażniku Obok Koła Zapasowego Idą 3.

10,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Niestety dołączona instrukcja niezbyt jasno określa który przewód ciąć. Po przekręceniu zamka kluczem otwierają się tylko drzwi od strony kierowcy.

Ale Przeszukałem Kilkanaście Wątków I Jednoznacznego Rozwiązania Nie Znalazłem.

Ale otwierany tylko z kluczyka (pneumatyczna pompa). W liczniku tam powinien znajdować się sterownik centralnego zamka w modelu a160 (w168) dobrze pamiętam, więc u ciebie pewnie będzie tak samo. Sterowniki centralnego zamka w obecnych czasach zamek centralny w samochodzie jest już normą, nadal jednak wielu kierowców nie zdając sobie sprawy z tego, jak dużym ułatwieniem jest otwieranie drzwi za pomocą pilota, korzysta z centralnego zamka otwieranego kluczem.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

( mercedes klasa a i vaneo ) w168 sterownik pilota centralnego zamka. Przekaźnik k54, to sterownik migaczy do potwierdzenia działania systemu centralnego zamka.nawet go nie oglądaj, to część pomocnicza. Chciałbym podłączyć do niego sterownik centralnego zamka z pilota.

Jeśli Mam Centralny Z Alarmem, Raczej Nie Oryginalny, To Szukać Samej Centrali Zamka, Czy Centrali Zamka Z Alarmem?

Uniwersalnego się nie da zaprogramować z tego zamka, próbowałem (w sklepie też próbowali, ale nie wyszło). Odeszlismy od tematu , nie mam problemow z immo ( mam w kluczyku bo samochodem jezdrze ) tylko ze sterowaniem centralnym zasmkiem przez podczerwien a pytanie o immo dodatkowe jak sie okaze ,ze kluczyk padl na amen i nie mam innego wyjscia jak wymienic n 54 bo tez w swojej polowie. Wiem że zaraz ktoś napisze że temat był wałkowany itp.

Zapraszamy Na Montaż I Naprawę Centralnych Zamków Oraz Sterowników I Pilotów.masz Pytania?

Posiadam mercedesa klasy a (170) i niestety podczas próby otwarcia drzwi pilotem, światła kierunkowskazów mrugają, lampka wewnątrz samochodu także się zaświeca ale niestety centralny zamek nie otwiera drzwi. Jeden pilot zdechł ze starości , a drugi dogorywa. Odbiornik w sensie antenki znajduje się na pewno gdzieś z przodu z lewej sądząc z wielu problemów z odpowiednim ustawieniem się koło samochodu, żeby zamek zakukał.

Posted in samochody and tagged , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *