Ford Focus Centralny Zamek Nie Działa

Ford Focus Centralny Zamek Nie Działa. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam problem z fabrycznym centralnym zamkiem, nie daje oznak życia, (brak reakcji z kluczyka, z przycisku na drzwiach, z zamka).

Ford Focus centralny zamek elektroda.pl
Ford Focus centralny zamek elektroda.pl from www.elektroda.pl

Ford focus naprawa zamka w drzwiach kierowcy. Mam problem z fabrycznym centralnym zamkiem, nie daje oznak życia, (brak reakcji z kluczyka, z przycisku na drzwiach, z zamka). Otóż posiadam forda focusa i przestało działać mi w nim centralne zamykanie :/ drzwi mozna normalnie zamknąc z kluczyka lecz nie działa z pilota 🙁 dałem kluczyk do sprawdzenia i okazało się że wysyła sygnał normalnie.

Bardzo Proszę O Radę Gdzie Mogę Szukać Usterki Z Góry.

Zauważyłem ostatnio że chyba ktoś dobierał się z wkrętakiem do mojego focus a przez co mam uszkodzony zamek w drzwiach kierowcy. Witam wszystkich mam problem z centralny zamekiem w fordzie focus 1.6dtci 2005r, przestał działać w między czasie wymieniłem akumulator i centralny ożył, zamyka wszystkie drzwi ale nie otwiera drzwi kierowcy oraz wlewu paliwa. Co to może być ,proszę o pomoc!

(3) Centralny Zamek Nie Działa Ford Focus 1.8 Tddi Rok 1999.Cześć Wszystkim Jest Sobie Pilot Do Focusa Mk1 Który Z Dnia Na Dzień Otwiera Centralny Z Coraz To Bliższej Odległości Nadchodzi Więc Dzień Wymiany.

Ford focus centralny zamek nie działa. Żeby się do niego dostać trzeba zdjąć półkę pod kierownicą i odkręcić tablice z bezpiecznikami, odwrócić tablice i wyszukać pod kablami jedynego bezpiecznika 20a. Bardo możliwe, że winny jest pilot:

Połączenie Z Przyciskiem Na Płytce,

Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wcześniej działał i nie było z nim żadnych problem ale po wyczerpaniu baterii (tak m. Mam problem z fabrycznym centralnym zamkiem, nie daje oznak życia, (brak reakcji z kluczyka, z przycisku na drzwiach, z zamka).

Jego Jedyną Wadą Jest Centralny Zamek.

Ford focus nie działa centralny zamek oraz alarm witam. Że centralny z pilota nie działa, natomiast kluczykiem spokojnie mogę zamknąć. Tak jak już czytałem na forum ( losowo otwierałzamykał drzwi itp) w efekcie podobno sam przestał działać podobnie jak alarm.

Centralny Zamek Ford Focus.elektryczny Bagażnik Fiesta Mk6 Naprawa Zdalnego Otwierania Bagażnika Fiesty Mk6.

Ford focus centralny zamek z pilota nie. Kilka dni temu kupiłem focus a 99r 1.6 kombi poprzedni właściciel twierdził iż centralny zamek jeszcze jakiś czas temu działał ale wariował min. Ford focus naprawa zamka w drzwiach kierowcy.

Posted in samochody and tagged , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *