Czujnik Ciśnienia Oleju Honda Civic Vi Cdti 2.2

Czujnik Ciśnienia Oleju Honda Civic Vi Cdti 2.2. Nie do końca wiem jak to jest w nowych konstrukcjach ale silnik ten nadmiar oleju ponad granicą max powinien spalić razem z mieszanką paliwową. Poziom oleju był właściwy wiec zdecydowałem o wymianie czujnika.

Czujnik Ciśnienia Oleju 2.2 I-Ctdi Accord Vii Frv - Części Samochodowe Sosnowiec Motospec2014
Czujnik Ciśnienia Oleju 2.2 I-Ctdi Accord Vii Frv – Części Samochodowe Sosnowiec Motospec2014 from www.motospec2014.pl

Nadmiar oleju nie powinien uszkodzić silnika. Trwałość serwis to głównie olej, filtry, klocki, tarcze. Dostawa towarów zapewnia różne terminy, od jednego dnia roboczego i więcej.

Wysiadła Mi Prawdopodobnie Pompa Oleju.

Czyli na diodzie (lub żarówce) musisz miec plus po stacyjce, a minus jest sterowany czujnikiem. Koledzy mam pytanie jestem nowym nabywca diesla 2.2 i ctdi jestem zadowolony mam do wimiany olej za okolo 7 tysiecy ale chcialbym wiedziec czy podczas normalnej eksploatacji czesto trzeba dolewac olej ja stosuje motula pelny syntetyk jakie sa wasze acco w dieslu z tym silnikiem krotko. Zapaliła się pomarańczowa kontrolka od oleju.

Mechanik Zdiagnozował Szybko, Że To Czujnik Poziomu Oleju Padł Lub Oleju Mam Za Mało W Misie.

Dlatego, że gdy ciśnienie oleju jest za małe to czujnik zwiera styk do masy. Nie do końca wiem jak to jest w nowych konstrukcjach ale silnik ten nadmiar oleju ponad granicą max powinien spalić razem z mieszanką paliwową. Dostawa towarów zapewnia różne terminy, od jednego dnia roboczego i więcej.

Objawiało Się To Znacznym Hałasem Pracy Silnika I Mruganiem Kontrolki Oleju Na Biegu Jałowym Przy Zimnym Silniku.

5 mm to niewielka nadwyżka. Poziom oleju był właściwy wiec zdecydowałem o wymianie czujnika. Silnik trzymał mimo wszystko stan, ale na wszelki wypadek auto.

Jakieś Pomysły Co Może Być Powodem.

Części zamienne są dostarczane w fabrycznym opakowaniu. 【top oferta】⚡️ katalog części samochodowych do honda civic viii hatchback (fn, fk) 2.2 ctdi (fk3) z silnikiem 140 km, od 2005 roku wyprodukowania tanie części zamienne do tego modelu civic 8 hatchback (fn, fk) 2.2 ctdi (fk3) są gotowe do wysyłki jak najszybciej kupuj części zamienne już teraz Pompa oleju, ciśnienie oleju, czujnik oleju honda civic 1.7 ctdi.

Rozrząd??, Honda Civic V Pali Bezpiecznik (15)

Km poleci pojedynczy element poza eksploatacyjnym końcówka drążka, albo czujnik abs'u, ale nic co by unieruchomiło auto) ciuchy przy. Witam kolegów mam taki problem w oplu. Poziom oleju musi być w górnym położeniu znaków na miarce, jeśli olej jest poniżej połowy to dzieje sie tak jak u ciebie, zbyt gęsty olej powoduje złe wskazania czujnika więc mam nadzieje że.

Posted in samochody and tagged , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *