Bmw E90 Nie Działa Wentylator Chłodnicy

Bmw E90 Nie Działa Wentylator Chłodnicy. Skoda fabia vrs 1.4 tsi, mercedes klasa e e320 cdi elegance, skoda octavia samochód zastępczy, audi a6, fiat marea, bmw seria 3 6cylindrowa rzędówka, renault laguna dynamique. Mercedes klasa e e320 cdi elegance.

BMW E46 Wentylator przy chłodnicy cały czas działa
BMW E46 Wentylator przy chłodnicy cały czas działa from www.elektroda.pl

Pozwolę sobie przejść do sedna sprawy, która zbija sen z powiek moich, mechanika i mechaników z profesjonalnego serwisu. Dodatkowo w ruchu miejskim po tym jak silnik się zagrzeje do roboczej. 41f2 oraz 9c54 po wykasowaniu zostal tylko 9c54 (auc sensor ).dodam tylko ze to wersja z sensorem obok filtra kabinowego a nie przy wentylatorze.

Nie Działa Radio, Wentylator, Tablica Rozdzielcza, Światła Wsteczne Bmw E39 95'.

Dzień dobry, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem swojej belli e90 320i, benzyna plus gaz w automacie o pojemności 2.0. Skoda fabia vrs 1.4 tsi, mercedes klasa e e320 cdi elegance, skoda octavia samochód zastępczy, audi a6, fiat marea, bmw seria 3 6cylindrowa rzędówka, renault laguna dynamique. Witam wszystkich i proszę o pomoc w moim e46 318 nie działa wentylator wymieniłem czujnik temperatury i czujnik termostatu wraz z termostatem bo to wykryła diagnoza na kompie wentylator przez kompa działa na 1i2 biegu czyli rezystor na wentylatorze jest ok.bezpieczniki też ok.układ odpowietrzony i teraz mam pytania czy po wymianie musze.

Problem Z Radiem Zaczął Się Pojawiać Jakiś Czas Temu, Raz Grało Raz Nie Aż Któregoś Dnia W Ogóle Przestało Działać Wraz Z Wyświetlaczem.

520i, nie działa wentylator chłodnicy. Przez gordon74 » 13 gru 2016 20:24. Bmw e39 540i wentylator chłodnicy.

Po Odczytaniu Kodow Wyskoczylo :

Przez majk82 » 12 cze 2010 09:17. Pacjent to e46 320d lci 150km m47n. Po odpaleniu zimnego silnika wentylator włącza się i wyłącza się dopiero po zgaszeniu.

Podanie Zasilania Na Wentylator Lub Na Styk 87 Przekaźnika Nr 3 Uruchamia Wentylator.

Następnie zaczęły znikać kontrolki na tablicy rozdzielczej. Mam problem, że nie działa mi wentylator chłodnicy. Mam wtyczke przy chłodnicy z czterema pinami.odłaczyłem ja i podpiołem na krótko do akumulatora i wentylator działa na dwóch a na jednym nic.

A Mianowicie Chodzi O Układ Chłodzenia.

Załącza się nie za każdym razem, po prostu raz się załącza a raz wogóle go nie słyszę. Którego nie można kupić osobno /silnik wentylatora działa/. Mercedes klasa e e320 cdi elegance.

Posted in samochody and tagged , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *