Automat 4 Biegowy Hyundai Sonata Szarpie Z 1 Na 2

Automat 4 Biegowy Hyundai Sonata Szarpie Z 1 Na 2. Marcin łobodziński • dawno temu • 27 komentarzy. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Hyundai Sonata 2.0 Benzyna 144Km Serwis Zadbany Rata 375Zł Iv (2005-) Śrem - Sprzedajemy.pl
Hyundai Sonata 2.0 Benzyna 144Km Serwis Zadbany Rata 375Zł Iv (2005-) Śrem – Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Odpalę samochód ponownie i oczywiście jest zimny silnik to 2,3 i trochę 4 bieg szarpie. Korzystaj±c z niej wyra¿asz zgodê na u¿ywanie cookie, zgodnie z ustawieniami przegl±darki. Automatyczna skrzynia biegów hyundai santa fe 1 2.0 crdi.

Na Wysokich Obrotach Jest Wszystko Ok,Tylko Na Biegu Jałowym.

Na początku było dosyć mocne szarpnięcie, lecz z czasem zacząłem odpuszczać gaz przed tymi biegami i przez to zredukowało się szarpnięcie ale problem nadal istnieje. W myśl ustawy rodo, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Ubezpieczenie i przegląd do 2022 roku.

Hyundai Sonata Nf Sedan 2.4 Mt (160 Km) Hyundai Sonata Nf Sedan 2.0 Crdi Mt (138 Km) Hyundai Sonata Nf Sedan 3.3 At (238 Km) Inne Generacje Hyundai Sonata.

Samochód szarpie na pierwszym biegu tzn przy wtedy gdy powinien z 1 przełączyć na 2 bieg i po tym szarpnięciu włącza się tryb awaryjny czyli jeden długi bieg oraz kontrolka check engine, może to wystąpić też przy zmianie z 3 na 4 bieg, i tak jest praktycznie po każdym ponownym uruchomieniu silnika, jeszcze jedna ważna sprawa z początku może być widoczne wieszanie. Dla szukających komfortu, niezawodności i nie przejmujących się marką. Witam mam mianowicie taki problem z samochodem hyundai sonata 2,5l v6 automat instalacja lpg stag 300 jak chcę wrzucić bieg na postoju d lub r auto nie raz gaśnie od razu lub jak chce dodać gazu też potrafi zgasnąć.

Polecamy Hyundai Sonata, Hyundai Ix35 2.0 Gdi , Salon Polska,

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Najwięcej ofert w jednym miejscu. Podstawową odmianę benzynową (1.6 gdi/135 km) i wysokoprężną (1.7 crdi/116 km) można było zamówić wyłącznie z przednim napędem:

Ocena Na Postawie 15 Opinii.

Jadac ~120 (okolo 2200 obr/min) nie slychac silnika, tylko. Samochód szarpie na pierwszym biegu tzn przy wtedy gdy powinien z 1 przełączyć na 2 bieg i po tym szarpnięciu włącza się tryb awaryjny czyli jeden długi bieg oraz kontrolka check engine, może to wystąpić też przy zmianie z 3 na 4 bieg, i tak jest praktycznie po każdym ponownym. Hyundai sonata, skrzynia automatyczna na allegro.pl.

Skrzynia Automatyczna Ładnie Zmienia Biegi Nie Szarpie Nie

Przyszła zima i zaczęły się problemy. Tematy o automat gasnie, mondeo 2004 2.0i automat gasnie przy zmienie z 2 na 3 bieg, vw lupo tdi automat gasnie i nie zapalapodczas jazdy i hamo, toyota yaris ii 1.4 d4d 2006 automat gasnie na zimnym, hyundai sonata 2.0 automat gasnie czasem problem z. Kto ceni sobie przestrzeń, komfort jazdy i spokój na lata, powinien się zastanowić nad zakupem hyundaia sonaty.

Posted in samochody and tagged , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *