1 8 Gdi Montowanemu W Dwóch Modelach Mitsubishi Carisma

1 8 Gdi Montowanemu W Dwóch Modelach Mitsubishi Carisma. Witam, posiadam mitsubishi carismę z rocznika 1998 z silnikiem 1.8 gdi. Uwaga na silniki gdi, które również i tu były montowane.

Tych silników unikaj jak ognia! cz. 1 [poradnik] Autokult.pl
Tych silników unikaj jak ognia! cz. 1 [poradnik] Autokult.pl from autokult.pl

Gdi występowało w dwóch wersjach mocy 125km i 123km. Space star był oferowany głównie z jednostkami benzynowymi od 1,3 l do 1,8 l. Witam serdecznie wszystkich carismomaniaków.od niedawna powiększyłem wasze grono.jestem szczęśliwym posiadaczem cari 1,8 gdi.chciałbym nawiązać kontakt z wami w celu wyjaśnienia nurtujących mnie pytań.zakupiłem moją carusię na aukcji i po przejechaniu kilku mil zaczęły się problemy.zapaliła się kontrolka ,, check engine,,samochód.

Mitsubishi Carisma 1.8 Gdi Nieprawidłowa Praca Na Bigu Jałowym.

Typowo miejski elektryk na dwóch kołach (video). Ten drugi motor z wtryskiem typu common rail pojawił się w 1999 roku, gdy carisma przeszła gruntowną modernizację. Zmienił się nie tylko wygląd carismy, ale też wyposażenie, a szczególnie parametry.

Kompaktowe I30 Jest Jednak Jedynym Modelem, W Którym Klienci Mają Możliwość Wyboru Sposobu Zasilania W Ramach De Facto Jednego Silnika.

Choć space star był podobnie jak carisma montowany w holandii, jego eksploatacja jest dużo przyjemniejsza. Najwyższą sprzedaż, 1048 sztuk, zanotowano w 1999 r. 1.3, 1.6, 1.8 i z bezpośrednim wtryskiem paliwa 1.8 gdi.

Fajne Autko Jestem Zadowolona Z Niego W 100 %!Wcześniej Jeżdziłam Oplem Calibrą Z 1994,Ale Carismą Jezdzi Się Wspaniale.silnik Zawsze Odpala,Zero Wycieków Wiem,Że Moge Jechać W Daleką Trasę I Zawsze Wrócę Bez Przygód.swietne Wnętrze,Zero Rdzy.przejechane Ma Już.

Spośród krajów europejskich największym odbiorcą carismy. W ofercie były wszystkie rodzaje silników, ale najchętniej kupowany był ten najsłabszy. Po podłączeniu do komputera nie było.

W Ogóle Nie Reaguje Na Naciskanie Pedału Gazu.

Oprócz i30 silniki gdi są dostępne także w modelach i40 (1,6 135 km i 2,0 177 km), veloster (1,6 140 km), genesis (3,8 347 km) oraz ix35 (1,6 135 km). Uwaga na silniki gdi, które również i tu były montowane. Witam mam dziwny przypadek w carismie 1,8 gdi z 2001r polega on na tym , że auto pracuje normalnie ale gdy wchodzi na wysokie obroty , to jest 4000 zaczyna przerywać.

Tyle Tylko Że Wszystkie Pomiary Przepustnicy Tego Do Końca Nie Potwierdzają.

Tak jakby paliwa nieotrzymywało albo był zanik iskry. Różne miały też silniki benzynowe : A problem jest taki że autko faluje na biegu jałowym i zaniża obroty po włączeniu klimy niemalże gaśnie czasem zgaśnie i tak się zdarza.

Posted in samochody and tagged , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *